Plavčík - brigádne (dohoda o brigádnickej práci študenta vysokej školy)

PREMIUM FIT, s.r.o. / Fitness Club - Golem /

Miesto práce
Eurovea Golem Health Club, Golem Club Central, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
upresní sa na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie starostlivosti o klientov wellness centra.
Zabezpečovať starostlivosť wellness centra, ktorého súčasťou je plavecký bazén 25 m, odpočívareň, suchá sauna, parná sauna, ochladzovacia sprcha, terasa, jacuzzi.
Zabezpečenie služieb plavčíka v celom jeho rozsahu.

príjemné prostredie,
zamestnanecké výhody (služby fitness a vstup do bazéna zadarmo),
značkové pracovné oblečenie,
možnosť pracovať v najväčšej a stále rozrastajúcej sa sieti fitnescentier na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Platný preukaz vodnej záchrannej služby, minimálny stupeň: bronz !!!

Fitness, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitness pre širokú verejnosť. Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PREMIUM FIT, s.r.o
Einsteinova 18
851 01 Bratislava
ID: 2253818   Dátum zverejnenia: 23.9.2016