Можливість для людей з України

Pomocná kuchárka

Premium catering s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Príprava a podávanie raňajkových jedál podľa stanovených receptov
-Sledovanie kvality surovín a ich správna príprava
-Udržiavanie čistoty a poriadku v kuchyni
-Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri organizácii a vedení kuchyne
-Dodržiavanie HACCP a hygienických štandardov a vedenie potrebnej evidencie

- Ponúkaná mzda je základnou mzdou, všetko záleží od šikovnosti a zvládnutých úloh
- Kariérny rast
- Možnosti vzdelávania, školenia
- Odmeňovanie na základe výsledkov práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

Je potrebná prax v kuchyni aspoň 2 roky.

Počet rokov praxe

2

Hľadáme spoľahlivú osobu, ktorá by sa pripojila k nášmu tímu. Ak máte radosť z varenia a aspoň 2 ročné skúsenosti s prácou v kuchyni, radi Vás prijmeme medzi nás.

Sme dlhoročným dodávateľom stravovacích služieb na Orave. Prevádzkujeme niekoľko prevádzok závodného stravovania ale aj Hotel či reštaurácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tomáš Dibdiak
Tel.: +421911149198
E-mail: poslať životopis
ID: 4742051  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.