Manažér pre implementáciu projektov

Premier Consulting EU, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premier Consulting EU je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou na trhu v oblasti prípravy a implementácie projektov financovaných zo štrukturálnych fondov EÚ. Vďaka rýchlemu rastu našej spoločnosti ( viac ako 1670 úspešných projektov) hľadáme nových členov nášho tímu na pozíciu Manažéra implementácie projektov.
Manažér pre implementáciu projektov je dynamická pracovná pozícia, ktorá kombinuje manažérske zručnosti s odbornou prácou.
Manažér pre implementáciu projektov je zodpovedný za administráciu úspešných projektov v implementačnej fáze - poradenstvo pri realizácii projektu, poradenstvo pri vyúčtovaní úspešného projektu a vyplatení finančnej pomoci klientovi, monitorovanie projektu , evaluácia priebehu projektových aktivít a dosahovania projektových cieľov.
Po absolvovaní podrobného školiaceho procesu bude mať manažér pre implementáciu projektov k dispozícii know-how nášho úspešného tímu ako aj kompletné zázemie.
Ideálny kandidát má veľmi dobrý všeobecný prehľad, dobre sa orientuje v ekonomických témach a má základný prehľad o účtovníctve.
Kandidát musí byť komunikatívny ( komunikácia s klientmi na dennej báze) , zodpovedný, musí vedieť samostatne pracovať a schopný znášať záťaž. Pre túto pozíciu je dôležitá precíznosť a schopnosť orientovať sa v zložitých písaných textoch.
Skúsenosti s eurofondami sú výhodou, nie však podmienkou.

na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte výlučne emailom.
K životopisu je potrebné doplniť aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické;právnické/technické/stavebné - s dobrým ekonomickým prehľadom, poľnohospodárstvo s dobrým ekonomickým prehľadom

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Už 20 rokov pomáhame firmám financovať inovatívne investície ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už viac ako 2000 investičných projektov.
ID: 3076274  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 + mimoriadne odmeny