Prevádzkový elektrikár

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1400€ Hrubá mzda z toho základná mzda: 1100€ + 220€ variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky(nočná,poobedná, riziko 150-200 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu výrobnú prevádzku do Bratislavy hľadáme elektrikárov. Úlohou úspešných uchádzačov bude:
- Zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
- Zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení
- Zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
- Zavádzať elektrické zariadenia do prevádzky
- Dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi
- Dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení
- Objednávať náhradné diely
Schopnosť riešenia problémov zariadení ovládaných Simatic S5 a S7 prípadne podobným riadiacim systémom je podmienkou.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na tri zmeny. Miesto výkonu práce bude Bratislava.

#Práca v dynamickom prostredí v spoločnosti s 27 ročnou tradíciou, ktorá je najväčším výrobcom betónových výrobkov na Slovensku#Možnosť rozvoja a spolupráce v rámci skupiny CRH#Príspevok na stravovanie formou Ticket kariet v hodnote 4 eur#dôchodkové poistenie#finančná odmena pri pracovnom výročí#finančná odmena pri životnom jubileu#odmena pri odporučenie kolegu#extra príspevok na stravu v rámci projektu zdravá výživa #vzdelávanie#športový deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika; Elektromechanik pre stroje a zariadenia

- 3 – 5 rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti
- odborná kvalifikácia potrebná pre výkon funkcie - oprávnenie §22 do 1000V
- primeraná manuálna zručnosť
- schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou
- schopnosť riešenia problémov zariadení ovládaných Simatic S5 a S7 prípadne podobným riadiacim systémom podmienkou.

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2106732  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac1400€ Hrubá mzda z toho základná mzda: 1100€ + 220€ variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky(nočná,poobedná, riziko 150-200 eur)