PRE-Sales Špecialista

PREFIS a.s.

Miesto práce
Metodova 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spojenie IT technológií, finančného manažmentu a sales – to je pozícia Presales špecialistu u nás v PREFISe.
Vyvíjame vlastné softvérové riešenie SUMMA a poskytujeme služby v oblasti vývoja, konfigurácie a podpory softvéru Wall Street Suite®. Obe riešenia sú určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ak máš dušu sellera a nebojíš sa komunikovať, navyše si študoval/a podnikové financie či bankovníctvo (treasury, riadenie rizík), pridaj sa k nášmu sales tímu ako PRE-SALES špecialista.

Ako náš nový kolega by si mal byť dynamický, motivovaný a mať už pár obchodných prezentácií za sebou. Všetko ostatné ťa u nás radi naučíme.
Ako bude vyzerať tvoja nová práca?
- spoločne so sales tímom a partnermi budeš participovať na vytvorení a porozumení požiadaviek od zákazníka
- budeš prezentovať produkty šité na mieru klientom
- včas reagovať na technické a funkčné potreby klientov
- poskytovať technickú podporu v predajných návrhoch, prezentáciách, ukážkach produktov a ďalšej komunikácií s klientom
- tiež budeš vyvíjať príklady použitia produktov a doklady o koncepte, v spolupráci so sales tímom a vývojovým tímom produktu
- spolupracovať s vývojovým tímom a udržiavať pracovný plán aplikácie a vývojovej road mapy
- budeš analyzovať procesy; zhromažďovať a vyhodnocovať potreby zákazníkov po obchodnej a technickej stránke
- aktívne identifikovať nové obchodné príležitosti
- uľahčovať hladký prechod od predaja až po implementáciu
- komunikovať s manažérmi predaja a aktívne participovať na obchodných stretnutiach

Hodnotenie nie je založené na províznom systéme, čaká ťa pravidelná mesačná fixná výplata.

- 5 dni dovolenky nad zákonný rámec
- Flexibilný pracovný čas
- Home Office podľa dohody
- Firemné akcie pre všetkých
- Vzdelávanie podľa individuálnej potreby
- Priestor na parkovanie bicyklov
- Rodinná atmosféra a priestor na rast
- Ovocné dni a výborná káva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospodárstvo, Financie a Finančná matematika, Manažment, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- 1+ rokov predchádzajúcich skúsenosti z oblasti firemných financií alebo bankovníctva, prípadne vzdelanie v oblasti financií
- Výhodou sú odborné znalosti v jednej alebo viacerých z nasledujúcich oblastí: plánovanie likvidity, prognózovanie, riadenie hotovosti, treasury procesy, MM / FX nástroje, finančné deriváty, finančný kontroling
- Taktiež odbornosť v predajných metódach alebo predajných procesoch je plus
- Vynikajúce písomné a verbálne zručnosti (vrátane prezentačných zručnosti)
- Schopnosť jasne formulovať pointu a vysvetliť technické pojmy aj netechnickému publiku
- Motivovaná a kreatívna osobnosť, ktorá ma prirodzený drive
- Ochota sa učiť a prijímať nové výzvy
- Prispôsobiť sa zmenám v rýchlo sa meniacom technologickom prostredí
- Ochota cestovať

Spoločnosť PREFIS, a. s. sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wallstreet Suite®. Wallstreet Suite® je riešenie určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wallstreet Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne v rámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regiónu.

PREFIS, a. s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenie a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Informácie o spoločnosti nájdete na:
www.prefis.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3127608  Dátum zverejnenia: 11.7.2017