Strojník pracovných strojov

PREFA invest, a.s.

Miesto práce
Podhradská cesta 2, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
01.08.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca strojníka (buldozér, bager, kolesový nakladač a iné). Vedenie záznamov o prevádzke vozidla a pracovného stroja. Vykonávanie bežnej údržby vozidla a pracovného stroja a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

Preukaz o oprávnení na obsluhu stavebných strojov (strojnícky preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva stavebníctva č. 77/1965 Zb. o výcviku, spôsobilosti a registrácii obslúh stavebných strojov (§2).

Spoločnosť PREFA invest, a.s. je výrobcom betónových prefabrikátov, betónovej dlažby, kanalizačného a šachtového programu. Ťaží kamenivo a vyrába štrk, a transportbetón.

Podhradská cesta 2
038 52 Sučany
ID: 2462922   Dátum zverejnenia: 17.10.2016