Pracovník / Vedúci čistiarne odevov

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je svetovým lídrom v remesle čistiarenstva, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Pracovník / Vedúci čistiarne odevov.

Náplň práce:
• Čistenie a ošetrovanie odevov
• Obsluha čistiarenských strojov
• Komunikácia so zákazníkmi
• Prijímanie a vydávanie zákazky

Ponúkame:
• Práca na HPP, možné aj ako dlhodobá brigáda
• Prémie za dobre odvedenú prácu
• Stabilnú pozíciu, dlhodobú spoluprácu
• Kompletné zaškolenie na odbor čistiarenstva
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť bezplatného ubytovania pre zamestnancov
• Dodatočné prémie pre novo prichádzajúcich kolegov a kolegyne
• Zdarma čistenie 2ks odevov týždenne
• Vhodné pre študentov, absolventov, dôchodcov, matky samoživiteľky
• Individuálny prístup pri plánovaní smien
• Nástup možný ihneď
• Miesto výkonu práce: Bratislava

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na adresu . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu emailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

svetovým lídrom v remesle čistiarenstva, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Pracovník / Vedúci čistiarne odevov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3086143  Dátum zverejnenia: 30.5.2017