Produktový manažér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre nášho klienta, popredného celosvetového dodávateľa a inovátora v oblasti elektrotechniky a priemyselnej automatizácie, hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu Produktového manažéra.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Tvorba stratégie a akčných plánov na základe produktového portfólia, požiadaviek zákazníkov, trendov na trhu, konkurencie ...
- Poskytovanie internej a externej technickej podpory
- Launch nových výrobkov, zodpovednosť za cenotvorbu a maržu
- Návrh komunikačného plánu a edičná činnosť v rozsahu zvereného portfólia
- Analýza trhu, realizácia prieskumov a monitorovanie konkurencie
- Účasť na zákazníckych jednaniach
- Podpora pri tvorbe ponúk a návrhu riešení
- Príprava a účasť na seminároch a veľtrhoch
- Príprava a realizácia školení
- Služobné cesty v rámci SR
- Komunikácia so zákazníkmi (telefonická, mailová aj osobná)

Zaměstnanecké výhody, benefity

PONÚKAME:
- Kreatívnu prácu na HPP v stabilnej a rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- Veľmi slušné platové ohodnotenie (fix + bonusová zložka)
- 25 dní dovolenky - v súlade so zákonom
- Mobil, notebook, služobný automobil
- Príspevok na stravovanie
- Podpora jazykového vzdelávania
- Pravidelné odborné vzdelávanie v zahraničí (každoročne)
- Veľký priestor pre kreativitu a sebarealizáciu
- Teambuildingové aktivity
- Prijemné a moderné pracovné prostredie
- Nástup ihneď
- Mesto výkonu práce: Bratislava

Informace o náboru

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu [email protected] . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

celosvetového dodávateľa a inovátora v oblasti elektrotechniky a priemyselnej automatizácie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- VŠ vzdelanie tech. zamerania, elektrotechnický odbor – výhodou
- 2 ročnú prax v oblasti technického produktového marketingu
- Prax v oblasti automatizácie alebo elektrotechniky - výhodou
- AJ - stredne pokročilý na komunikatívnej úrovni (slovom a písmom), technická angličtina – výhodou
- zákaznícky orientovaná osoba s technickým myslením
- VP sk. B
- Dobré komunikačné schopnosti
- Schopnosť čítania technickej dokumentácie – výhodou
- Dobrá znalosť MS Office (hl. Excel, Powerpoint, kontingenčné tabulky - výhodou)
- Týmovosť, samostatnosť, otvorené a čestné jednanie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2266762  Dátum zverejnenia: 30.9.2015