Office sales reprezentative

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office sales representative pro SK trh

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí sofistikovaná platební řešení pro flotily profesionálních dopravních i spedičních společností a dále síť expresních čerpacích stanic pro osobní vozidla, hledáme kandidáty na pozici Office sales representative.

Náplň práce:
- Prodej a vyjednávání po telefonu s našimi klienty
- Udržování a rozvíjení stávajících vztahů se zákazníky
- Akvizice nových zákazníků
- Rozvíjení nových příležitostí s potenciálními zákazníky a získávání potenciálních zákazníků
- Prodej Eurowag karty pro malé a střední podniky (méně než 20 karet)
- Jednání se zákazníky a potenciálními zákazníky, příprava obchodních návrhů, včetně cen, smluv, platebních podmínek a služeb
- Plánování individuálních prodejních cílů (např. pokud jde o objem, marže, růst počtu volání)

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Mezinárodní a přátelské prostředí
- Profesionální přístup
- Místo výkonu práce: Komárno
- Moderní kancelář v Komárně, zaučení v Praze
- Odpovídající finanční ohodnocení s řadou benefitů (jazykové kurzy, občerstvení v kanceláři, teambuildingy)
- Práce na plný úvazek
- Smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou

Informácie o výberovom konaní

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

společnost, která nabízí sofistikovaná platební řešení pro flotily profesionálních dopravních i spedičních společností a dále síť expresních čerpacích stanic pro osobní vozidla

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
- SŠ/ VŠ vzdělání výhodou, ne podmínkou
- Praxe (např. ekonomie, finance, obchod, telesales atd.) výhodou
- Schopnost multi- taskingu pod časovým tlakem
- Velmi dobré prezentační dovednosti
- Schopnost navázat a budovat vztahy s interními a externími zákazníky a klíčovými zúčastněnými stranami
- Samostatnou osobnost, která má předchozí zkušenosti a "vášeň"pro jednání se zákazníky
- Proaktivitu, komunikativnost, flexibilitu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1882402  Dátum zverejnenia: 30.10.2014