Karosár / Prípravár

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
2 000 - 5 000 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie(automotive)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Auto Lamač spol. s r.o.
Hodonínska 13
841 03 Bratislava

Náplň práce

  • pomocné prípravné práce pre autolakýrnika
  • demontáž, montáž a oprava plechových častí karosérií vozidiel

Ponúkame

  • pracovné zázemie
  • práca v mladom kolektíve
  • firemné akcie, teambuilding aktivity
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • certifikácia
  • zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
  • príjemné pracovné prostredie
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • motivačný odmeňovací systém
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
  • odborné školenia
  • pracovné oblečenie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • pracovné nasadenie
  • pozitívny prístup k práci
  • odborný prístup k práci
  • chuť pracovať
  • flexibilita
  • cieľavedomosť
  • samostatnosť

Požadované zručnosti

  • technická znalosť motorových vozidiel
  • pedantnosť
  • dôslednosť pri práci

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.