servisný poradca

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
1 150 - 1 950 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou(automotive)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
8.4.2024
Miesto výkonu práce:
Považská Bystrica
AUTOMAX PLUS s.r.o.
Sládkovičova 127/632
017 01 Považská Bystrica

Náplň práce

  • výdaj motorových vozidiel zo servisu
  • aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, mailová)
  • príjem a riadenie opráv v autorizovanom servise
  • príjem motorových vozidiel do servisu
  • riešenie garančných opráv
  • servisné poradenstvo
  • vstupná a výstupná kontrola vozidiel
  • zápis vykonanej práce do servisnej zákazky
  • príprava zákaziek, spracovanie technickej agendy servisu
  • vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise (zadeľovanie a kontrola práce mechanikov)

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • práca v modernom predajno - servisnom centre
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • pracovné nasadenie
  • organizačné schopnosti
  • záujem o prácu so zákazníkom
  • dôslednosť
  • technické myslenie
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • odborný prístup k práci
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • ochota sa vzdelávať
  • záujem o prácu v oblasti automobilov

Požadované zručnosti

  • komunikačné zručnosti
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • vysoké pracovné nasadenie
  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  • schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
  • technická znalosť motorových vozidiel
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Microsoft Outlook - základy
  • - základy

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.