Okoreň si svoju kariéru! Mexická reštaurácia La Hacienda hľadá Čašníka/Čašníčku

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Mäsiarska 430/8, 040 01 Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 170 EUR/mesiac+ príplatky vo forme obratového bonusového systému, odmeny, tringelt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okoreň si svoju kariéru! Mexická reštaurácia&bar La Hacienda hľadá čašníka/čašníčku do svojho tímu. Pridaj sa k nám!

Budeš pracovať v tíme plnom profesionálov a zároveň v unikátnom koncepte, ktorý prináša našim hosťom a hostkám gastronomický zážitok, exotické chute a kvalitný servis. Budeš patriť do stabilnej skupiny podnikov, ktorá v Košiciach pôsobí v gastronómii už dlhé roky. Aj vďaka tebe môže byť náš koncept medzi najlepšími voľbami gastronomického zážitku na Slovensku.

Práca na tejto pozícií zahŕňa:

- usádzanie a obsluha hostí
- znalosť produktov, surovín a receptúr - tovaroznalectvo
- ochota a schopnosť poradiť pri výbere jedál a nápojov
- objednávanie a servis jedál, nápojov, miešaných drinkov, piva a vína
- práca s kasou, terminálom, hotovosťou na vlastnú peňaženku
- proaktívita v predaji (upsell)
- vytváranie gastronomického zážitku
- aktívna komunikácia s kolegami a kolegyňami z kuchyne a baru
- práca na krátky/dlhý týždeň. V prípade brigády flexibilná pracovná doba podľa plánu zmien.
- udržiavanie čistoty a poriadku v reštaurácii

Hľadáme niekoho s ...
- obhájiteľná prax je veľkou výhodou
- znalosť hygienických zásad v gastronómii
- vedomosť anglického jazyka
- znalosť štandardov obsluhy
- širokospektrálny pohľad na rajón a chod reštaurácie
- prozákaznícky prístup
- osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti

Hľadáme tímového hráča. Sebavedomého a komunikatívneho človeka s dobrou energiou, ktorý bude úslužný svojim hosťom, s kladný prístupom ku svojej práci.

​- zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti v Košiciach a okolí
​- obratový bonusový systém
​- zamestnanecká strava plne hradená zamestnávateľom
​- Employee Card - zamestnanecké zľavy v rámci celej skupiny podnikov
​- možnosť pracovať aj na iných pozíciách či prevádzkach v rámci firmy
​- možnosť kariérneho rastu​

Tak čo? Trafili sme sa do tvojich predstáv o budúcom zamestnaní? Pošli nám tvoj životopis aj s fotkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a uchádzačky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník, barman, kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- štandardy obsluhy (aspoň základy)
- prijemné vystupovanie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- úslužnosť hosťom
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- zmysel pre poriadok a čistotu
- kladný prístup k svojej práci
- práca v tíme
- flexibilita

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes a novootvorený Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Kontakt

Kontaktná osoba: P&B Buddy
E-mail: poslať životopis
ID: 4805107  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac