La Hacienda hľadá Food Runnera! Pridaj sa k nám!

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Mäsiarska 430/8, 040 01 Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiac+ príplatky vo forme obratového bonusového systému, odmeny, tringelt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného a nadšeného jednotlivca, ktorý sa k nám pridá ako Food Runner do mexickej reštaurácie La Hacienda. Ako Food Runner budete zohrávať kľúčovú úlohu pri zabezpečení plynulého fungovania našej reštaurácie doručovaním objednaných jedál rýchlo a efektívne z kuchyne na stoly zákazníkov.

Tvojou úlohou bude:

  • Získať objednávky jedál z kuchyne a doručiť ich na príslušné stoly včas.
  • Zabezpečiť, aby boli všetky jedlá presne podané a podávané v súlade so štandardmi reštaurácie.
  • Účinne komunikovať s personálom kuchyne a čašníkmi s cieľom koordinovať časovanie doručenia jedál.
  • Pomáhať udržiavať čistotu a poriadok v jedálenskej časti a vo zónach podávania jedál.
  • Spolupracovať s členmi tímu na poskytnutí vynikajúcej zákazníckej obsluhy a zodpovedať na akékoľvek otázky alebo obavy zákazníkov.
  • Kariérny rast u nás nie je iba pojem

Požiadavky:

  • Predchádzajúca skúsenosť v podobnej funkcii je vítaná, ale nie je podmienkou.
  • Vynikajúce schopnosti multitaskingu a riadenia času.
  • Silná pozornosť k detailom a zameranie sa na poskytovanie vysokokvalitnej obsluhy.
  • Flexibilita pracovať večery, víkendy a sviatky podľa potreby.

Zaujímavá mzda a motivujúce odmeňovanie

Employee card - zamestnanecká zľava v našich prevádzkach Precise Group

Stabilné zamestnanie a zaručený kariérny rast

Práca v historickom centre Košíc

Team-buildingové aktivity

Pošlite nám životopis s Vašou fotkou. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Uchádzačom predom ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník, barman, kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- učenlivosť

- spoľahlivosť

- samostatnosť, zručnosť

- iniciatíva

- dodržiavanie čistoty na pracovisku

- chuť pracovať so skúseným tímom

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes a novootvorený Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Kontakt

ID: 4795377  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac