Key Account manager pre agro-komodity

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.219
Mzdové podmienky (brutto)
1600 Euro základ min.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za plnenie plánu nákupu a predaja vo zverenej oblasti
- Zodpovednosť za riadenie obchodných aktivít u dodávateľov (odberateľov) a potenciálnych dodávateľov (odberateľov) vo zverenom regióne v zmysle schválenej nákupnej a predajnej stratégie
- Uzatváranie zmlúv v zmysle nariadení spoločnosti
- Návrh obchodných podmienok pre zostavenie stratégie nákupu a predaja pre príslušnú sezónu
- Aktívna účasť pri predaji v spolupráci s obchodným tímom
- Komplexná zodpovednosť za procesy vo zverenej oblasti
- Získavanie kontaktov a možností pre uplatnenie spoločnosti pri predaji
- Návrh obchodnej stratégie v oblasti nákupu a predaja vo zverenej oblasti
- Analýza trhu agrokomodít v rámci slovenského trhu a EU trhu
- Tvorba a udržiavanie aktívnej databázy dodávateľov (odberateľov)
- Zodpovednosť za riadenie logistiky dodávok a prípravu harmonogramu dodávok
- Koordinácia predajných cieľov naprieč všetkými predajnými kanálmi spoločnosti
- Vypracovávanie pravidelného reportingu podľa pridelených pokynov
- Administratívne činnosti súvisiace s nákupom a predajom
- Účasť sa na nových projektoch realizovaných v čase
- Aktívne prehodnocovanie kredibility partnerov vo zverenej oblasti

- variabilný, motivačný systém odmeňovania
- služobný automobil
- flexibilný pracovný čas
- profesné vzdelávanie
- účasť na firemných akciách
- zaujímavé finančné benefity

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Významná slovenská obchodná spoločnosť v oblasti komplexného nákupu a predaja agro komodít palív.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť prostredia v oblasti agro-komodít pdmienkou
- dobré kontakty s pestovateľmi agro- komodít
- zmysel pre obchod
- flexibilita a veľmi dobré vyjednávacie zručnosti

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 2912980  Dátum zverejnenia: 4.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 Euro základ min.