Disponent leteckých prepráv

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako disponent/ka leteckých prepráv budete mať na starosti operatívne a taktické plánovanie prepráv. Staráte sa o výber vhodných dodávateľov, plníte administratívnu časť agendy pre potreby fakturácie a sledujete náklady.Komunikujete so zákazníkmi, dodávateľmi, Colným úradom.

Zaujímavá práca v prostredí medzinárodnej firmy
Možnosti vzdelávania zabezpečené a hradené firmou
Firemné raňajky
Ročný finančný bonus
Spoločné aktivity, ďalšie vzdelávanie

Ďakujeme Vám za Váš záujem o pozíciu a zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že do výberového konania budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci formálne kritériá. CV prosím zaslať v SJ alebo AJ.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je globálna logistická spoločnosť, ktorá poskytuje prepravné a logistické služby celosvetovom pokrytí.
Na SK trhu pôsobí viac ako 20 rokov a momentálne má 155 zamestnancov v rámci 4 pobočiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Obchonícky duch
poznatky o špedičnom trhu
skúsenosti v oblasti leteckých prepráv

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.

Seberíniho 9
821 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Perlovský
Tel.: +42122 206 06 218
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831548   Dátum zverejnenia: 29.11.2016