Nový projekt v novom roku. Bezplatné zaškolenie obchodníkov.

Právny dom s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právny dom s.r.o., líder v obstarávaní právnych služieb na Slovensku, hľadá ďalších obchodníkov na predaj svojich služieb, ktoré sú určené nie len pre advokátske kancelárie.

Sme výhradným predajcom v SR, produkt je vyhľadávaný zo strany všetkých subjektov a advokáti oň majú veľký záujem. Prax v priamom predaji je výhodou, nie však podmienkou. Ak sa pridáš teraz a nebojíš sa učiť nové veci a byť skutočne aktívny, máš šancu vybudovať si s nami skvelú kariéru, ktorá ti zaručí pravidelný mesačný príjem.

Práca je na dohodu, vlastná živnosť je výhodou, pričom obchodník pracuje samostatne vo svojom regióne a aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov pre dlhodobú spoluprácu.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite životopis a motivačný list na uvedenú e-mailovú adresu. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Kontaktovať uchádzačov budeme 29-31.12. 2014

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti.
Dynamické pracovné nasadenie.
Schopnosť zvládať námietky a prijímať odmietnutia.
Odolnosť voči stresu.
Ochota učiť sa a rozširovať si poznatky.

Právny dom s.r.o. je spoločnosť zastrešujúca služby pre spolupracujúcich právnikov, advokátske kancelárie a exekútorov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1929244  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou