Recepčná/-ý

Právne centrum s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 42, 811 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu dobre naladeného recepčného/recepčnú. Sme stabilná spoločnosť na trhu s potenciálom rastu. Naším účelom je pomáhať našim klientom nachádzať efektívne a etické riešenia.

Účelom tejto práce je správne vedenie recepcie, ide o precíznu, pomerne náročnú prácu. Je potrebné, aby ste ukázali svoju predchádzajúcu ochotu a schopnosť rýchlo sa učiť a tvrdo pracovať.

Náplň práce: telefonovanie, mailová komunikácia, evidencia spisov, evidencia úkonov v kancelárskom programe, organizovanie stretnutí, evidencia došlej a odoslanej pošty, smerovanie hovorov a klientov, štatistiky, práca s pokladňou, kontrola úhrad, príprava podkladov pre účtovníka, materiálne zabezpečenie firmy, update webstranky, pravidelná komunikácia s klientmi.

Pri tejto práci je potrebné dodržiavať rutinu a zavedené postupy. Je vhodné, ak dobre ovládate základy tejto práce a máte chuť sa učiť a aplikovať znalosti predvídateľným spôsobom. Občas je potrebné zvládnuť aj určité zmeny. Budete sa u nás pravidelne vzdelávať, zbierať skúsenosti, osobne sa rozvíjať v príjemnom prostredí s dobrým pracovitým tímom za neustálej podpory manažmentu. Očakávame vysokú úroveň etiky, úprimnosť a dôveru. Vaša odmena závisí od Vašich výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Pri uchádzaní sa o zamestnanie v spoločnosti Právne centrum s.r.o., uplatňujeme nasledujúci postup:

1. Motivačný list / Životopis
Motivačný list pre túto pozíciu a štruktúrovaný životopis nám poskytnú prvotný obraz o vás. Uveďte prosím Vaše doterajšie úspechy a na čo ste obzvlášť hrdá/ý, čo ste v živote dosiahli. Práve tu máte možnosť nám o Vás poskytnúť čo najviac informácií, ktoré považujete za relevantné.
Uveďte, aké dôvody vás viedli k rozhodnutiu pracovať pre našu spoločnosť, prečo máte záujem o túto pozíciu a prečo si myslíte, že ste práve vy ideálnym kandidátom. Motivačný list je kritérium číslo 1 pri možnosti postupu do ďalšieho kroku výberu.

Na konci listu uveďte Vaše meno a priezvisko zľava doprava a meno uveďte modrou farbou a priezvisko červenou.

Podklady žiadame doručiť emailom.

2. Osobný pohovor
Uchádzačov, ktorých výsledky zodpovedajú našim požiadavkám, pozveme na osobný pohovor.

3. Pracovná ponuka
Kandidátovi, ktorý najlepšie splní podmienky výberového procesu, ponúkneme pracovné miesto.

Pozícia je vhodná aj pre externého študenta s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu v rámci advokátskej kancelárie.

Na pohovor prosím príďte bez použitia parfému s vytlačením CV!

V súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov 122/2013 Z. z. je potrebné, aby ste nám vo svojej žiadosti udelili súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov.

Uzávierka súťaže je 22.12.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutnosť jazykov: Je potrebné, aby ste zvládali jednoduchú komunikáciu v anglickom jazyku.

Osobnostné predpoklady: dobrá emócia, ochota pracovať v tíme, komunikácia

Dobre fungujúci stabilný tím je základom fungovania akejkoľvek organizácie. Náš tím takým je. Sme advokátska kancelária poskytujúca právne a poradenské služby od roku 2006. Našim cieľom je správne fungujúca, životaschopná a expandujúca spoločnosť, v ktorej platia úprimné vzťahy, je zaručená etika a istota pre ľudí, kde každý môže tvoriť a rásť. Sme féroví, dodržiavame dohody. Pravidlá pre všetkých sú vopred známe a predvídateľné. Sme hrdí na našu spoločnosť a na každého jedného v nej. Sme skvelí stabilný tím, ktorý si navzájom pomáha a kde každý môže rásť. Sme hrdí na našich klientov, sú to skvelí ľudia a expandujúce spoločnosti. Keďže naša web stránka sa mení, pre informáciu uvádzam: zaoberáme sa najmä obchodným právom - zmluvným, korporátnym, správnym právom, banským právom, občianskym právom, pracovným právom, rodinným a trestným právom. Robíme právne audity, transakčnú dokumentáciu pri akvizíciách spoločností a taktiež právo nehnuteľností súvisiace najmä s poľnohospodárstvom. Taktiež zastupujeme klientov v súdnych a správnych konaniach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1056267  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou