Aplikačný technik

PRAMET Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Závodská cesta, 2945/38, 010 01, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická podpora zákazníkov a poradenstvo pri aplikácii nástrojov pri trieskovom obrábaní
Podieľa sa na príprave a plnení plánu predaja
Zodpovedá za vykonávanie testov a skúšok u zákazníkov
Spolupracuje s oddelením technického rozvoja
Navrhuje nové technické riešenia a vylepšuje procesy obrábania
Pravidelne navštevuje a rokuje so zákazníkmi na Slovensku
Spolupracuje na technických školeniach zákazníkov

Ponúkame zaujímavú prácu so zázemím prosperujúcej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie
Profesný rozvoj a vzdelávanie v súlade s firemnými a osobnými potrebami
Automobil pre služobné aj súkromné využitie

Žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte na : [email protected]
V prípade nejasnosti a dotazov volajte na : 0911 275 700
Na pohovor pozveme len vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárska technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SŠ/VŠ strojárske so zameraním na trieskové obrábanie
Technické vedomosti a zručnosti s praxou
Znalosť CNC strojov a ich programovanie
Schopnosť prezentovať technické riešenia
Konverzácia v Anglickom jazyku je výhodou
Užívateľská znalost PC - MS Office
Dobré prezentačné, komunikačné a organizačné schopnosti
Vodičský preukaz sk. B

Dormer Pramet je popredným svetovým dodávateľom výrobkov na obrábanie kovov a súvisiacich služieb.

Vďaka našim dvom globálnym značkám výrobkov – Dormer a Pramet – sa môžeme pochváliť viac ako 150-ročnými skúsenosťami s výrobou špecializovaných nástroj na obrábanie. Naša široká paleta rotačných a doštičkových nástrojov zaisťuje to, že môžeme uspokojiť prakticky všetky potreby pri obrábaní otvorov, sústružení, frézovaní a závitovaní.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1888104  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou