Store Manager

Pramacom Prague spol. s r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro mezinárodní módní značku slavící úspěchy po celém světě hledáme vhodnou kandidátku/ta na pozici Store Manager.

Společnost hledá zkušeného, motivovaného a komunikativního člověka, který bude angažovaný a bude mít samostatný přístup k práci.
Na této pozici budete odpovědni za prodejní výkony vašeho obchodu, visual merchandising, kvalitu zákaznického servisu, vedení a motivaci týmu.

Požadujeme zkušenost na manažerské pozici alespoň 2-3 roky, ideálně na pozici Store manager, zkušenost s vedením lidí a motivací týmu.

Úspěšnému kandidátovi nabízíme práci u úspěšné mezinárodní společnosti, motivující platové ohodnocení, stravenky a jiné výhody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspěšný kandidát by měl mít zájem o módu, reprezentativní vzhled a vystupování, odolnost vůči stresu a smysl pro detail. Anglický jazyk na dobré úrovni. Výhodou je zkušenost s luxusním zbožím.

Luxusná dámska módna značka

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1719410  Dátum zverejnenia: 22.4.2014