Prípravár stavieb

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preštudovanie projektovej dokumentácie, ZoD, rozpočtu a všetkých podkladov pridelených zákaziek,
- kontrola alebo spracovanie výkazu výmer,
- príprava a rozposlanie podkladov na nacenenie pre subdodávateľov,
- tendrovanie a zazmluvňovanie subdodávateľov,
- vedenie agendy pridelených projektov (čerpania, subdodávatelia atď.),
- kompletizácia podkladov k odovzdaniu ukončených projektov,
- vystavenie „Protokolu o odovzdaní a prebratí stavby“,
- zodpovednosť za fakturácie,
- komunikácia s investormi, zákazníkmi a subdodávateľmi na pravidelnej báze.

- možnosť odborného rozvoja,
- priestor pre kariérny rast,
- spravodlivý a transparentný systém odmeňovania,
- vstupy do fitness a wellness centra,
- procesné riadenie v spoločnosti,
- služobný automobil aj na súkromné účely,
- súkromné zdravotné centrum,
- teambuildingové aktivity /spoločné večerné Eventy, obedy pri oslave úspešných projektov, kultúrne podujatia a ďalšie veselé podujatia v spoločnosti pohodových kolegov :-) /.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu: [email protected].

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na t.č. 0948 908 777 a my ich s Vami radi diskrétne prediskutujeme.

Za Vaše žiadosti a dôveru vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stabilná, stavebná spoločnosť. Radi Vám všetky detaily odprezentujeme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- skúsenosti na pozícii: Prípravár stavieb sú vítané,
- preferujeme znalosť programu Cenkros, nejedná sa však o nutnú podmienku,
- ochota sa ďalej vzdelávať,
- schopnosť práce pod stresom,
- zodpovedný prístup k práci,
- komunikačné zručnosti.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 997552  Dátum zverejnenia: 15.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné platové ohodnotenie