Obchodný reprezentant - stavebný materiál

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 3000 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj stavebného materálu,
- starostlivosť o zverenú klientelu pozostávajúcu z profi firiem,
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na projektoch a získavanie nových klientov (realizačné firmy a investori),
- samostatné zastrešovanie obchodných prípadov,
- pravidelný reporting vedúcemu predaja,
- kooperácia na obchodnej a marketingovej stratégii spoločnosti,
- tvorba cenových kalkulácií.

- automobil a telefón aj na súkromné použitie,
- fixná zložka platu je predmetom diskusie a záleží na skúsenostiach kandidáta,
- variabilná zložka platu je nastavená reálne a jej strop nie je limitovaný,
- otvorená komunikácia v spoločnosti,
- príspevok na športové aktivity,
- stravné lístky hradené v plnej výške,
- flexibilný pracovný čas,
- pestré teambuildingové aktivity,
- silná podpora zo strany obchodného tímu,
- participácia na obchodnej stratégii spoločnosti,
- práca pre spoločnosť s dlhoročným postavením na trhu a dobrou reputáciou,
- výhradne dlhodobá a celoročná spolupráca.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu: prama@prama.sk.
Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na t.č. 0948 908 777, radi vám odpovieme.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Za všetky Vaše žiadosti vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je silná obchodná a realizačná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v obchodnej činnosti s predajom tovaru, uprednostňujeme skúsenosti zo stavebníctva,
- samostatnosť,
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci,
- výborná organizácia práce,
- prozákaznícka orientácia,
- záujem o ďalšie vzdelávanie,
- časová flexibilita.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava
ID: 945868   Dátum zverejnenia: 4.10.2016