Práca na zbernom dvore - nepracujte za nudným pásom vo výrobe keď nemusíte!

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bytča, Bratislavský kraj, Žilinský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
od 700 Eur + nadčasy + 3,60 stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ste unavení z výrobných hál? Nechce sa Vám pracovať za pásom?
Prídite pracovať k nám vonku - na zberný dvor.
Práca nie je ťažká a je dobre a férovo zaplatená.
Vieme Vám dať aj bezplatné ubytovanie.

Máme 5 nových miest na pozíciu Manipulačný pracovník na zberný dvor do našich dvoch pobočiek: Bytča a Bratislava.
Poskytujeme aj bezplatné ubytovanie.

- manuálna práca pri lise,
- práca na zbernom dvore,
- vykládky, prevzatia a uskladnenia šrotu v rámci prevádzky šrotoviska.

- dlhodobá spolupráca,
- ubytovanie zadarmo alebo príspevok na dochádzku za prácou,
- práca pre veľkú nadnárodný spoločnosť,
- dovolenka naviac!,
- vianočný bonus,
- ochranné pracovne oblečenie (topánky, bunda, tričká atď.)
- stravné lístky v hodnote 3,60 Eur,
- hlavý pracovný pomer = všetko vyplácané na výplatnej páske,
- možnosť nadčasov, ktoré sú 100% preplácané,
- stravné lístky v sume: 3,60 Eur/deň.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na email: info@prama.sk
alebo zavolajte na t.č. 0948/ 908 777.

Za Váš záujem vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Naš klient je úspešná a rýchlo expandujúca spoločnosť v oblasti recyklácie a obchodu so železným odpadom a farebnými kovmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť,
- ochota pracovať vonku - pracovné oblečenie a topánky - zabezpečíme,
- fyzická zdatnosť.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3050964   Dátum zverejnenia: 10.8.2017