Strojník: 1 000 Eur + 13. a 14.platu + 2 dni dovolenka navyše

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 000 EUR/mesiac13. a 14. plat, pri vzájomnej spokojnosti - možnosť nárastu základnej zložky mzdy ako aj ponuka výnimočných odmien za nadštandardné výkony.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú nadnárodnú firmu hľadáme z dôvodu nárastu zákazek 2 kolegov do tímu na pozíciu Strojník.

Jedná o prácu v našom stredisku v Bytči. Pracuje sa 8 hodín od pondelka do piatku (víkendy sú voľné).

Náplň práce je nasledovná:
- nakladanie a vykladanie kovového materiálu,
- práca s nakladačom v areáli firmy,
- nakladanie vagónov, vykladanie nákladných áut,
- starostlivosť o zverený stroj.

- práca pre nadnárodnú stabilnú silnú spoločnosť,
- 13.plat, 14.plat v prípade kladného hospodárskeho výsledku celej firmy,
- základná mzda predstavuje 900 Eur + 100 Eur je príplatok mesačne za 100% dochádzku (platí sa automaticky keď nie ste na PN alebo dovolenke),
- stravné lístky v hodnote 4,00 Eur (z toho zamestnanec dopláca len 1 Eur),
- možnosť preplácania cestovného pri vzdialenosti nad 30 km od Bytče v sume 50 -100 Eur/mesiac,
- možnosť zvýšenia mzdy formou osobného ohodnotenia pri nadštandardných výsledkoch práce,
- odmeny pri životných jubileách ako napr. svadby, výročia, narodenie dieťaťa...atď.,
- kvalitný a moderný vozový park,
- seriózny zamestnávateľ, ktorý poskytuje možnosť rastu,
- len dlhodobá spolupráca,
- 100% preplácané nadčasy,
- 2 dni platenej dovolenky navyše,
- kvalitné pracovné oblečenie a obuv,
- možnosť rozšírenia rôznych odborných preukazov - hradí firma.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Strojníka prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilný nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou strojníka: s nakladačom, bagrom atď. sú potrebné,
- strojnícky preukaz,
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3019411  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac