Koordinátor kamiónovej prepravy - Srbský a Anglický/Slovenský jazyk - ubytovanie zadarmo

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1400 Eur + možnosť ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na dynamickú a pestrú pracovnú pozíciu kde budete pomáhať a koordinovať Vodičov MKD v srbskom jazyku a komunikovať s kolegami v spoločnosti v anglickom jazyku alebo slovenskom jazyku.
Máme dostatok vodičov komunikujúcich po srbsky a radi by sme im zjednodušili komunikáciu a tým pádom celkovo ich prácu.

Jedná sa o prácu kde sú jasne zavedené pravidlá a procesy.
Firma má dlhoročnú tradíciu.
Nemusíte mať žiadne predošlé skúsenosti s dopravou - stačí keď nám dokážete, že máte chuť sa učiť novým veciam, čeliť výzvam a neújsť pri prvom probléme.

V prípade Vášho záujmu Vám vieme ponúknuť aj priestor do budúcnosti na kariérny rast na manažérsku pozíciu ako aj odborný rast alebo Job Rotation.

Uprednostňujeme hlavný pracovný pomer ale vieme Vám výjsť v ústrety aj pri inej požadovanej forme spolupráce.

- dobré platové ohodnotenie,
- možnosť odborného, kariérneho a platového rastu,
- práca pre silnú a stabilnú spoločnosť,
- vieme dať priestor aj uchádzačom bez praxe!

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].

Budeme radi ak nám zašlete svoju žiadosť čím skôr nakoľko v najbližších troch týždňoch organizujeme aj pracovné pohovory (v závislosti od lokality Vášho bydliska, môžeme zrealizovať aj skype interview).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948/ 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how, ktorá má medzinárodné pôsobenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť srbského jazyka je podmienkou!,
- ideálne je vedieť komunikovať po slovensky z dôvodu interakcie s kolegami,
- v prípade, že Vám slovenský jazyk robí problém - všetci vo firme vieme komunikovať aj po anglicky čiže aj anglický jazyk je vítaný,
- ideálne by bolo ovládať aj slovenský (najjednoduchšia komunikácia s kolegami) aj anglický (prípadná komunikácia s klientami spoločnosti) a srbský samozrejme,
- výborné organizačné schopnosti,
- vynikajúca schopnosť pracovať pod stresom,
- možnosť skorého nástupu sú výhodou,
- skúsenosti z logistiky sú výhodou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2919091  Dátum zverejnenia: 28.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1400 Eur + možnosť ubytovania