Rozpočtár

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
dohodou/Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Rozpočtára do zabehnutej strojárskej firmy.
Vieme ponúknuť priestor aj šikovným absolventom. Hľadáme viac pozícií.

Náplň práce:
- spracovanie cien ako podklad pre realizáciu výroby,
- kalkulácia, spravovanie zoznamov subdodávateľov,
- príprava zoznamov potrebného materiálu, zariadení, personálu a subdodávateľov,
- súčinnosť s Vedúcim projektu, Manažérom výroby a obchodným oddelením pri príprave rozpočtu projektu,
- spravovanie výkresovej dokumentácie.

- práca pre spoločnosť ponúkajúcu odborný a kariérny rast,
- jasne stanovené pravidlá,
- dobrá atmosféra vo firme,
- otvorená komunikácia vo firme,
- slušné pracovné prostriedky,
- priestor pre finančný rast.

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,

v prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu: info@prama.sk.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na t.č. 0948/ 908 777.

Za Vaše žiadosti, čas a dôveru Vám vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.
Všetky ďalšie informácie radi s Vami prediskutujeme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme zamestnanca, ktorý má strojárske alebo stavebné vzdelanie min. stredoškolské,
- vítané sú skúsenosti s naceňovaním projektov,
- vítaná (nie podmienkou) ja znalosť základnej komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku,
- záujem sa ďalej vzdelávať.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
ID: 2893155   Dátum zverejnenia: 10.8.2017