Vodič - 3+1, silná holandská spoločnosť - rozširujeme tím!

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 900 netto + 13 a 14.plat + pravidelné zvyšovanie každý rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania firmy v mesiacoch Január, Február a Marec 2017 radi uvítame nových kolegov - Pánov Vodičov :-)
Tešíme a na Vás :-)
Náplň práce:
- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel,
- zodpovednosť za nákladku a výkladku tovaru,
- preprava materiálu (Európska únia, Západná Európa prevažne).

- práca pre silnú holandskú spoločnosť kde sa dodržiavajú všetky zákonom určené predpisy,
- stabilná práca,
- výhodné platové ohodnotenie,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- férový prístup k zamestnancom,
- jasne stanovené podmienky,
- chápavý šéf :-)

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám informácie o Vás na email: [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 / 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná a veľká a stabilná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením po celom svete.
Materská spoločnosť je v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci,
- v prípade záujmu je možné sa dohodnúť na turnusoch: 3+1, 6+2 alebo dlhšie.
- skúsenosti sú výhodou (máme však možnosť aj zaškolenia nových vodičov formou dvojosádok),
- máme slovenských dispečerov čiže znalosť ďalšieho jazyka je len výhodou,
- uvítame nástup v Januári, Februári alebo v Marci 2017.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2845825  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 netto + 13 a 14.plat + pravidelné zvyšovanie každý rok