Koordinátor v kamiónovej preprave aj bez skúseností - srbský a ruský jazyk

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
veľmi dobré ohodnotenie - závisí od Vašich jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na dynamickú a pestrú pracovnú pozíciu kde pomáhať a koordinovať Vodičov, ktorí pochádzajú zo Srbskej Republiky a rusky hovoriacich krajín.

Zamestnávame Vodičov, ktorým chcem uľahčiť ich pôsobenie vo firme Koordinátorom, ktorí bude úzko spolupracovať s dispečermi pri riešení práce Vodičov ako aj pomáhať im vďaka jazykovým znalostiam aj v akýchkoľvek iných situáciách pri adaptácii na Slovensku.

Hľadáme človeka, ktorý dokáže komunikovať v srbskom, ruskom a slovenskom jazyku.

Pobočky máme v Prešovskom, Bratislavskom a Banskobystrickom kraji čiže náš nový kolega bude sedieť v jednej z našich pobočiek podľa jeho preferencií.

Jedná sa o novovytvorenú pracovnú pozíciu.
Vodičov stále priberáme a preto je tu v prípade Vášho záujmu priestor do budúcnosti aj na kariérny rast na manažérsku pozíciu kde by ste viedli celý tím Koordinátorov.

Náplň práce:
- zodpovednosť za výmenu vodičov v zahraničí,
- telefonická a osobná komunikácia s vodičmi ukrajinského/ruského či srbského pôvodu pôvodu a následné riešenie prípadných problémov,
- pravidelná komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti v slovenskom jazyku,
- zabezpečenie úpravy a doplnenia chýbajúcich údajov v databáze,
- spravovanie dokumentácie a príprava dokumentov na archiváciu,
- disponovanie vozidiel,
- vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti,
- komunikácia s klientmi spoločnosti (len príležitostne, záleží od Vašich jazykových znalostí).

- práca pre veľkú a stabilnú spoločnosť s dlhoročným skúsenosťami na trhu,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- zodpovedná a pestrá práca,
- dlhodobé uplatnenie,
- perspektíva kariérneho rastu,
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania,
- dobré finančné ohodnotenie, ktoré rastie priamo úmerne s Vašimi výsledkami a rokmi pôsobenia vo firme,
- podpora Vami zvoleného jazykového vzdelávania (na výber máte rôzne jazyk - anglický, nemecký, francúzsky atď.).

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: info@prama.sk.
Budeme radi ak nám zašlete svoju žiadosť čím skôr nakoľko v najbližších troch týždňoch organizujeme aj pracovné pohovory.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 / 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť srbského a ruského a slovenského jazyka - všetky na komunikatívnej úrovni je podmienkou!!!,
- znalosť ďalších jazykov je len výhodou a bude zohľadnená pri ďalšom kariérnom raste v budúcnosti,
- záujem o prácu s ľuďmi, výborné komunikačné zručnosti, empatia,
- schopnosť pracovať pod stresom,
- výborný Time Management,
- zodpovednosť,
- časová flexibilita (je potrebné v prípade krízových situácií zvihnúť telefón vodičom aj po pracovnej dobe).

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826317   Dátum zverejnenia: 24.11.2016