Vedúci skladu

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, veľmi dobré ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie tímu pracovníkov v sklade, ktorí majú na zodpovednosti:

- preberanie zásielok od dodávateľov,
- preberanie zásielok z centrálneho príjmu,
- kontrola zásielok podľa priložených sprievodných dokladov,
- kontrola zásielok podľa objednávky zo systému SAP,
- prevoz vyzdvihnutých zásielok v areály firmy,
- zaskladnenie skladových položiek na určenú pozíciu podľa príjemky materiálu,
- vedenie skladových kariet k materiálom,
- preskladnenia a prevoz materiálov podľa pokynov nadriadeného,
- evidencia vyložených zásielok v sklade, ktoré nie sú určené pre sklady,
- vydávanie materiálov zo skladu,
- vyhľadávanie materiálov v SAPe, podpora údržby pri identifikácií umiestnenia náhradných dielov,
- zaúčtovanie vydaných materiálov zo skladu priamo do systému SAP pomocou zverených technických prostriedkov,
- vykonávanie permanentných inventúr čítačkami čiarových kódov podľa presne stanovených pokynov,
- vykonanie riadnej koncoročnej inventúry podľa pokynov určeného pracovníka,
- triedenie a likvidácia odpadu v zmysle platného konceptu odpadového hospodárstva,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku v zmysle 5S,
- preberanie materiálov do opravy, kontrola sprievodných dokladov,
- starostlivosť o majetok firmy,
- nahlasovanie porúch na zverených pracovných prostriedkoch,
- v prípade mimoriadneho odberu materiálu do nuly, nahlásiť túto informáciu príslušnému disponentovi (telefonicky, prípadne e-mailom),
- archivovanie všetkých potrebných dokumentov.

Jedná sa o prácu v jednosmennej prevádzke.

- práca pre silnú spoločnosť,
- možnosť kariérneho rastu,
- priestor pre odborný rast,
- jasne stanovené pravidlá vo firme,
- otvorená komunikácia,
- dobré finančné ohodnotenie.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, prosím zašlite nám Váš životopis na email: info@prama.sk.
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !
Vopred ďakujeme za Váš čas venovaný výberovému procesu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je silná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické vzdelanie min. stredoškolské,
- znalosť Microsoft Office,
- skúsenosti s prácou v SAPe sú výhodou,
- skúsenosti s riadením tímu ľudí, ideálne v sklade,
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni základného porozumenia.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810990   Dátum zverejnenia: 14.11.2016