Skladník od 8 Eur/hod - zadarmo ubytovanie

PRAMA s.r.o.

Stupava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 8 Eur/hod + možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tešíme sa na 3 nových členov tímu na pozíciu:

Skladník ( v prípade záujmu s možnosťou rastu na pozíciu Vedúci skladu )

Skladník - od 8,00 Eur/hod

Náplň práce:
- preberanie zásielok od dodávateľov,
- preberanie zásielok z centrálneho príjmu,
- kontrola zásielok podľa priložených sprievodných dokladov,
- prevoz vyzdvihnutých zásielok v areály firmy,
- zaskladnenie skladových položiek na určenú pozíciu podľa príjemky materiálu,
- vedenie skladových kariet k materiálom,
- preskladnenia a prevoz materiálov podľa pokynov nadriadeného,
- vydávanie materiálov zo skladu.

Jedná sa o prácu v jednosmennej prevádzke od pondelka do piatku 8 až 10 hodín denne. Možnosť privyrobenia si aj počas sobôt.

- práca pre silnú spoločnosť,
- možnosť kariérneho rastu,
- priestor pre odborný rast,
- jasne stanovené pravidlá vo firme,
- otvorená komunikácia,
- dobré finančné ohodnotenie.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, prosím zašlite nám Váš životopis na email: info@prama.sk.
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !
Vopred ďakujeme za Váš čas venovaný výberovému procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je silná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie, prípadne i vzdelanie - keďže budete pracovať v sklade v strojárenskom segmente,
- skúsenosti s prácou v SAPe sú výhodou - NIE podmienkou, je však dôležité aby ste mali predošlú skúsenosť s nejakým skladovým softwarom,
- ak sa naučíte po nemecky, je možné kariérne a platovo rásť.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis