Produktový manažér

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
na základe Vašich skúseností - hľadáme skúsených ľudí aj absolventov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich a nových klientov,
- starostlivosť o pridelené portfólio produktov,
- aktívne vyhľadávanie potecionálnych klientov s cieľom dlhodobej spolupráce,
- komplexné úlohy v zmysle obchodnej stratégie,
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu,
- systematické monitorovanie trhu,
- obchodné stretnutia mimo sídla spoločnosti sú vítané ale nie sú potrebné každý deň, väčšia časť práce sa vykonáva z kancelárie,
- postupné vybudovanie vlastného obchodného tímu - v prípade, že máte manažérske ambície,
- prínos nových a originálnych nápadov pre spoločnosť je vítaná!

- možnosť kariérneho rastu ak máte do budúcnosti manažérske ambície,
- príjemná priateľská a moderná atmosféra v spoločnosti,
- veľmi pružná a otvorená komunikácia kde sa pracovné pokyny direktívne nediktujú ale kde sa o nich diskutuje,
- služobný telefón je plne k dispozícií aj pre súkromné účely,
- služobné auto v prípade výjazdu za klientom je plne k dispozícií,
- fixná mzda + adekvátne finančné ohodnotenie na základe výšky obratu,
- stravné lístky,
- priateľské pracovné prostredie,
- akékoľvek Vaše nápady sú vítané!

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Obchodníka prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0910/ 115 882.

Ďakujeme za Vaše prípadné otázky, záujem o pozíciu a za Váš čas venovaný pohovorom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Podnik služieb poskytujúci komplexné odborné poradenstvo v oblasti dizajnu, tlače a reklamy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie,
- charizmatická a komunikatívna osobnosť,
- budeme radi ak už máte za sebou pracovné skúsenosti ale ich obsah radi s Vami prediskutujeme, nediskriminujeme ľudí ani z iných pracovných odborov,
- skúsenosti v oblasti obchodu, marketingu a reklamy sú výhodou,
- samostatnosť pri výkone práce je nevyhnutná,
- ochota učiť sa,
- tímový duch.

DÔLEŽITÉ SÚ VÝSLEDKY! :-)

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2693489  Dátum zverejnenia: 17.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe Vašich skúseností - hľadáme skúsených ľudí aj absolventov