Skladník s možnosťou rastu na Vedúceho skladu

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do skladovej logistiky do prevádzky Volkswagenu v Stupave.

Hľadáme ľudí, ktorí majú možnosť pracovať formou: 10 dní po 10 hodín a potom 4 dni voľno.
Odmena za prácu je 1400 - 1600 Eur mesačne.

Pozícia Skladník:
- evidencia tovaru,
- príjem a uloženie materiálov na skladovú pozíciu,
- výdaj materiálov zo skladu na základe vypísanej a schválenej výdajky alebo výrobnej zákazky,
- preberanie a kontrola doručených zásielok na základe dodacieho listu a kusovníka,
- práca v systéme SAP (MM modul - transakcie),
- udržiavanie poriadku na pracovisku.

V prípade postupu na pozíciu Vedúci skladu:
- vedenie tímu 6-16 pracovníkov,
- tvorba evidencie tovaru na expedíciu,
- koordinácia a organizácia práce pre pridelený tím pracovníkov,
- zodpovednosť za sprievodnú dokumentáciu,
- zodpovednosť za výdaj materiálov zo skladu na základe vypísanej a schválenej výdajky alebo výrobnej zákazky,
- zodpovednosť za preberanie a kontrolu doručených zásielok na základe dodacieho listu a kusovníka,
- spracovanie príkazov v systéme SAP (MM modul - transakcie)
- vykonávanie priebežných a koncoročných inventúr,
- udržiavanie poriadku na pracovisku,
- ďalšie povinnosti na základe pokynov od nadriadeného (bližšie špecifikované na osobnom pohovore).

- dlhodobá spolupráca,
- vynikajúce odmeňovanie,
- možnosť bezplatnej dopravy na trase Bratislava - Stupava.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].

Je možné si prísť aj pozrieť na prevádzku do Stupavy.

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0910 115 882 (stačí prezvoniť a my Vám zavoláme späť).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je veľká a spoľahlivá spoločnosť, ktorá rozširuje svoj tím pracovníkov z dôvodu zvýšenia zákaziek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti s prácou v sklade sú podmienkou,
- skúsenosti s prácou na VZV sú výhodou,
- skúsenosti s prácou v programe SAP sú veľkou výhodou,
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu je dôležité pre postup na pozíciu Vedúci skladu,
- spoľahlivosť a dochvíľnosť sú podmienkou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2615444  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 Eur