Software developer .NET

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
veľmi dobré platové ohodnotenie, presne stanovíme v závislosti od Vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie webových aplikácií,
- participácia na designe a implementácií jednotlivých aplikácií a ich častí,
- odstraňovanie chýb vzniknutých počas testovania,
- podpora prevádzky riešení po nasadení do skutočného prostredia.

- možnosť jednorázového nenávratného príspevku na prípadné presťahovanie sa do Bratislavy vo výške 1 000 Eur,
- 5 dní dovolenky navyše,
- moderné pracovné prostredie,
- work and life balance (pracuje sa 8 hodín denne),
- pohodový tím kolegov,
- zvýhodnené preplácanie PN,
- dynamické pracovné prostredie (predchádzanie monotónnej práci),
- možnosť kariérneho a odborného rastu,
- práca pre stabilnú globálnu spoločnosť, ktorá nie je až tak veľká aby bola únavne "preprocesovaná" a ľudia boli vnímaní len ako "bezvýznamné číslo, jedno z mnohých...", jedná sa o prácu pre spoločnosť kde je stále prítomný osobný prístup k zamestnancom.

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa dozvedeli viac, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].
V prípade, že ste bývate ďalej od Bratislavy, prípadne ste časovo vysoko zaneprázdnený, môžeme sa bližšie porozprávať prostredníctvom skypu.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na t.č. 0910 / 115 882.
Tešíme sa na Vás :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť sa zaoberá vývojom webových databáz.
Spoločnosť na pracovnom trhu pôsobí viac ako 20 rokov, pričom má tendenciu neustále sa vyvíjať a posúvať vpred čo do vývoja aj v rámci globálneho pokrytia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Základy
ASP.NET - Základy
Microsoft SQL Server - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť učiť sa novým znalostiam,
- znalosť programovacích jazykov je výhodou,
- programovanie WEB aplikácií je nutnosťou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2565255  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: veľmi dobré platové ohodnotenie, presne stanovíme v závislosti od Vašich skúseností