Montážny pracovník - nejedná sa o prácu na výrobnej linke

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3,80 - 4,20 hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme šikovného a spoľahlivého pracovníka do automobilového závodu v Devínskej Novej Vsi.
- hľadáme pracovníka na dlhodobú spoluprácu!
- pracovná pozícia (montáž) prebieha na pevnej ploche!
- zaškolenie nových pracovníkov je zabezpečené.

Pozícia je vhodná pre mužov i ženy.

NEJDE O PRÁCU ZA LINKOU!

Možnosť odpracovať veľké množstvo hodín - v prípade záujmu nadčasy prípadne víkendy.
Dlhodobá a stabilná práca.
Možnosť karierneho rastu.
Kvalitné finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na email info@prama.sk alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0948 908 777.
Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v automobilovom priemysle a zamestnáva množstvo ľudí na rôzne pracovné pozície.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava