Zámočník - vieme zaučiť aj pracovníkov bez skúseností

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 Eur/ hod - možnosť odpracovať nadčasové hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Zámočníkov do prevádzky Volkswagenu v Stupave alebo Devínskej Novej Vsi:

Náplň práce na pozíciu Pomocný zámočník:
- montáž podľa technických špecifikácií,
- vykonávanie jednoduchých montážnych prác.

V prípade, že ovládate sústruh, frézu, vŕtačku pre opracovanie materiálu podľa technického zadania - vieme Vám ponúknuť vyššie platenú pozíciu: Samostatný zámočník.

V prípade, že ovládate aj nemecký jazyk aspoň na základnej komunikatívnej úrovni, radi Vám ponúkneme vyššie platenú pozíciu: Odborný zámočník.

Je možnosť odborného a profesijného rastu v rámci pozícií zámočníkov.

Pracuje sa podľa presného časového harmonogramu: 5 dní v týždni 8 - 10 hodín denne.

- dlhodobá a stabilná práca,
- veľmi dobré platové ohodnotenie - po preskúšaní zistíme na akú pozíciu ste vhodný a podľa toho Vám vieme dať aj platovú ponuku, ktorá sa pohybuje od 8 - 10 Eur/hod.,
- príjmame aj celé skupiny.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].

Pohovory organizujeme priebežne. Je možné sa prísť aj pozrieť do výroby.

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 908 777 (stačí prezvoniť a my Vám zavoláme späť).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v automobilovom priemysle a zamestnáva množstvo ľudí na rôzne pozície vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme aj ľudí úplne bez skúseností, ktorých zaučíme na pozíciu Pomocný zámočník,
- hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosť v strojárskej výrobe a tých zaraďuje na pozíciu Samostatný zámočník,
- ak máte znalosť čítania technických výkresov a máte už predošlé skúsenosti - ponúkneme Vám pozíciu Odborného zámočníka,
- výhodou - NIE podmienkou je prax v montáži BEMI,
- výhodou - NIE podmienkou je zváračský preukaz ZE1 a ZM1,
- výhodou - NIE podmienkou je preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka,
- výhodou - NIE podmienkou je základná znalosť nemeckého jazyka,
- výhodou - NIE podmienkou je vzdelanie v odbore: mechanický opravár zariadení a strojov alebo príbuzného odboru.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2546806  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 10 Eur/ hod - možnosť odpracovať nadčasové hodiny