Francúzska firma hľadá vodičov na podvalník / nadrozmerný tovar

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2200 Eur v čistom min.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná francúzska firma hľadá aktuálne 2 vodičov na MKD.
Jazdí sa hlavne západná Európa. Veľa jázd je v samotnom Francúzsku.
Jazdí sa na podvalníku a neskôr na nadrozmerný tovar.
Každý vodič má vlastné pridelené vozidlo - vozidlá sa nestriedajú.
Vozidlá sú v TOP stave.
Vozový park je skutočne moderný a kvalitne vybavený.
Firma má slovenskú dispečerku.

Základná mzda je 750 Eur brutto + 45 Eur/deň tvoria diéty + vreckové 12 Eur/deň.

Jazdí sa turnusy 4 +10 dní alebo 5 + 10 dní (podľa dohody s Vodičom).

- práca na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú,
- na nového vodiča čaká celkom nové vozidlo,
- výborné platové ohodnotenie - pri 31 odpracovaných dňoch predstavuje ohodnotenie v čistom 2 200 Eur a viac,
- práca je na dlhodobo, radi po čase Vodiča, v prípade jeho záujmu, zaškolíme aj na iné vývozy t.j. nadrozmerný tovar vyššej kategórie,
- seriózny prístup zo strany firmy kde si vodičov vážia,
- príjemná atmosféra vo firme,
- slovenská dispečerka, ktorá má veľmi nápomocný prístup,
- vynikajúce technické vybavenie vozidiel,
- do/ z práce je hradená doprava - buď využijete služobný automobil alebo Vám firma preplatí letenku či iný spôsob prepravy,
- výplata je okolo 5. dňa v nasledujúcom mesiaci,

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu [email protected].

V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť na t.č. 0948 908 777.

Ďakujeme za Váš záujem.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je úspešná francúzska firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá do svojej pobočky na Slovensku hľadá nových vodičov.
Vo firme je stabilné prostredie, medzi vodičmi nie je fluktuácia z dôvodu dobrých pracovných podmienok a vynikajúceho platového ohodnotenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti ako Vodič MKD sú podmienkou,
- uprednostňujeme vodičov so skúsenosťami na podvalníkoch či s vozením nadrozmerného materiálu,
- platná KKV a tachografová karta,
- uprednostňujeme skorý nástup ale dokážeme na kvalitného človeka aj počkať.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2517788  Dátum zverejnenia: 5.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 Eur v čistom min.