Francúzska firma hľadá Vodičov MKD na nadrozmerný tovar

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
Január 2017
Ponúkaný plat (brutto)
2000 Eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná francúzska firma hľadá aktuálne 1 Vodiča na MKD.
Jazdí sa hlavne západná Európa.
Jazdí sa aj na podvalníku.
Každý vodič má vlastné pridelené vozidlo - vozidlá sa nestriedajú.
Vozový park je nový a kvalitne vybavený.

Základná mzda je 750 Eur brutto + 45 Eur/deň tvoria diéty + vreckové.

Jazdí sa turnusy 4 +1 alebo 5 + 1 (podľa dohody s Vodičom).

- práca na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú,
- na nového vodiča čaká celkom nové vozidlo,
- výborné platové ohodnotenie - pri 31 odpracovaných dňoch predstavuje ohodnotenie v čistom 2 150 Eur,
- práca je na dlhodobo, radi po čase Vodiča, v prípade jeho záujmu, zaškolíme aj na iné vývozy t.j. nadrozmerný tovar vyššej kategórie (bližšie špecifikujeme na osobnom pohovore) kde je platové ohodnotenie omnoho vyššie,
- seriózny prístup zo strany firmy kde si vodičov vážia,
- príjemná atmosféra vo firme,
- slovenská dispečerka,
- vynikajúce technické vybavenie vozidiel (bližšie špecifikujeme na osobnom pohovore).

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu prama@prama.sk.

V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť na t.č. 0948 908 777.

Ďakujeme za Váš záujem.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je úspešná francúzska firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá do svojej pobočky na Slovensku hľadá nových vodičov.
Vo firme je stabilné prostredie, medzi vodičmi nie je fluktuácia z dôvodu dobrých pracovných podmienok a vynikajúceho platového ohodnotenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti ako Vodič MKD sú podmienkou,
- uprednostňujeme vodičov so skúsenosťami na podvalníkoch či s vozením nadrozmerného materiálu,
- platná KKV a tachografová karta,
- uprednostňujeme skorý nástup ale dokážeme na kvalitného človeka aj počkať.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2517788   Dátum zverejnenia: 24.11.2016