Skladník - viacero pozícií

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
veľmi dobré platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých pracovníkov na pozíciu Operátor skladovej logistiky do prevádzky Volkswagenu v Stupave.
Hľadáme ľudí, ktorí majú možnosť pracovať formou: 10 dní práca v kuse (niekedy aj cez víkendy) a 4 dni v kuse voľno.

- príjem a uloženie materiálov na skladovú pozíciu,
- niektorí pracovníci budú obsluhovať aj VZV,
- niektorí pracovníci budú zodpovední za sprievodnú dokumentáciu,
- niektorí pracovníci budú zodpovední za výdaj materiálov zo skladu na základe vypísanej a schválenej výdajky alebo výrobnej zákazky,
- niektorí pracovníci budú zodpovední za preberanie a kontrolu doručených zásielok na základe dodacieho listu a kusovníka,
- spracovanie príkazov v systéme SAP (MM modul - transakcie) - táto pozícia je vyššie platená a budú na ňu zaradení len tí, ktorí majú predošlú skúsenosť so SAP-om,
- vykonávanie priebežných a koncoročných inventúr,
- príležitostné vykonávanie jednoduchých montážnych prác,
- udržiavanie poriadku na pracovisku,
- ďalšie povinnosti na základe pokynov od nadriadeného (bližšie špecifikované na osobnom pohovore).

- dlhodobá spoluprácu,
- dobré mzdové ohodnotenie: 5 - 8 Eur/ hod v závislosti od Vašich predošlých skúseností,
- vieme zabezpečiť v prípade záujmu aj ubytovanie v blízkosti práce za sumu 140 Eur/mesiac,
- vieme Vám výjsť v ústrety vo forme spolupráce = môžete si vybrať hlavný pracovný pomer, Dohodu o pracovnej činnosti, živnosť....,
- možnosť bezplatnej dopravy na trase Bratislava - Stupava.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].

Pohovory sa budú konať priebežne v Bratislave.
Je možné si však prísť aj pozrieť prevádzku do Stupavy.

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0910 115 882 (stačí prezvoniť a my Vám zavoláme späť).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je veľká a spoľahlivá spoločnosť, ktorá rozširuje svoj tím pracovníkov z dôvodu zvýšenia zákaziek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti s prácou v sklade sú výhodou,
- skúsenosti s prácou na VZV sú výhodou,
- skúsenosti s prácou v programe SAP alebo v obdobnom SW sú výhodou = zaradenie na vyššiu pracovnú pozíciu,
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu je výhodou,
- spoľahlivosť a dochvíľnosť sú podmienkou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2461566  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: veľmi dobré platové ohodnotenie