Zámočník - samostatný, pomocný

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
5,50 - 9 Eur/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Zámočníkov do prevádzky Volkswagenu v Stupave.

Náplň práce na pozíciu Pomocný zámočník:
- montáž podľa technických špecifikácií,
- vykonávanie jednoduchých montážnych prác.

V prípade, že ovládate sústruh, frézu, vŕtačku pre opracovanie materiálu podľa technického zadania - vieme Vám ponúknuť vyššie platenú pozíciu: Samostatný zámočník.

V prípade, že ovládate aj nemecký jazyk aspoň na základnej komunikatívnej úrovni, radi Vám ponúkneme vyššie platenú pozíciu: Odborný zámočník.

Je možnosť odborného a profesijného rastu v rámci pozícií zámočníkov.

Pracuje sa podľa presného časového harmonogramu: 10 dní po cca 10 hod denne a potom 4 dni voľno (pracovná doba vychádza aj počas víkendov). Presný rozpis prác máte k dispozícii dlhodobo dopredu aby ste si mohlo zorganizovať Váš časový harmonogram.

- dlhodobá a stabilná práca,
- veľmi dobré platové ohodnotenie - po preskúšaní zistíme na akú pozíciu ste vhodný a podľa toho Vám vieme dať aj platovú ponuku, ktorá sa pohybuje od 6 - 9 Eur/hod.,
- príjmame aj celé skupiny,
- vieme zabezpečiť aj ubytovanie v blízkosti práce za sumu 140 Eur/mesiac,
- vieme Vám výjsť v ústrety vo forme spolupráce = môžete si vybrať hlavný pracovný pomer, Dohodu o pracovnej činnosti, živnosť..., v prípade, že máte živnosť, vieme ponúknuť skutočne výhodné ohodnotenie,
- v prípade záujmu zabezpečujeme bezplatnú dopravu na trase: Bratislava - Stupava.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].

Pohovory organizujeme priebežne. Je možné sa prísť aj pozrieť do výroby.

V prípade že Vám termín pohovoru nevyhovuje, kontaktujte nás aj tak a skúsime si spoločne dohodnúť aj náhradný termín.
Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0911 34 24 74 (stačí prezvoniť a my Vám zavoláme späť).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v automobilovom priemysle a zamestnáva množstvo ľudí na rôzne pozície vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosť v strojárskej výrobe,
- výhodou - NIE podmienkou je prax v montáži BEMI,
- výhodou - NIE podmienkou je zváračský preukaz ZE1 a ZM1,
- výhodou - NIE podmienkou je preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka,
- výhodou - NIE podmienkou je základná znalosť nemeckého jazyka,
- výhodou - NIE podmienkou je vzdelanie v odbore: mechanický opravár zariadení a strojov alebo príbuzného odboru.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2461011  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 - 9 Eur/ hod