Disponent s ukrajinským/ ruským jazykom

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Senec
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na dynamickú a pestrú pracovnú pozíciu.

- zodpovednosť za výmenu vodičov v zahraničí,
- telefonická a osobná komunikácia s vodičmi ukrajinského/ruského pôvodu a následné riešenie prípadných problémov,
- pravidelná komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti v slovenskom jazyku,
- zabezpečenie úpravy a doplnenia chýbajúcich údajov v databáze,
- spravovanie dokumentácie a príprava dokumentov na archiváciu,
- komunikácia s právnikmi v oblasti pracovno-právnej legislatívy,
- disponovanie vozidiel,
- vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti,
- komunikácia s klientmi spoločnosti.

- práca pre veľkú a stabilnú spoločnosť s dlhoročným skúsenosťami na trhu,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- zodpovedná a pestrá práca,
- dlhodobé uplatnenie,
- perspektíva kariérneho rastu,
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania,
- dobré finančné ohodnotenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: info@prama.sk.
Budeme radi ak nám zašlete svoju žiadosť čím skôr nakoľko v najbližších troch týždňoch organizujeme aj pracovné pohovory.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 / 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť ukrajinského a slovenského jazyka,
- dobrá geografická orientácia v rámci Európy,
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom,
- dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
- dobré komunikačné schopnosti v rámci práce s vodičmi a dobré vyjednávacie schopnosti v rámci práce s klientmi spoločnosti,
- flexibilita.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava
ID: 2459012   Dátum zverejnenia: 6.11.2016