Vodič sk. C

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa v dvoch smenách, ktoré sa pravidelne striedajú po týždni.
Jeden týždeň: 6,00 - 14,00 hod
Druhý týždeň: 14,00 - 22,00 hod.

Náplň práce:
- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel,
- kontrola nákladky a výkladky tovaru,
- zabezpečenie prepravy materiálu na vopred určenej trase (Bratislava a okolie do cca 200 km), denne sa jedná zväčša o 1 max 2 výkladky a nákladky tovaru,
- obsluha hydraulickej ruky - vieme Vás zaškoliť a taktiež uhradiť potrebné doklady na prácu s hydraulickou rukou,
- starostlivosť o pridelené vozidlá,
- práca je dlhodobá.

- práca pre stabilnú spoločnosť,
- výborné platové ohodnotenie,
- možnosť rozvoju,
- dlhodobá spolupráca,
- seriózny prístup zo strany zamestnávateľa.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča prosím zašlite nám Váš životopis na email: info@prama.sk.
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je veľký nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy.
Spoločnosť sa zaoberá výkupom a recykláciou kovov na najvyššej úrovni.
Svoje služby dodáva len veľkým výrobným fabrikám a nevenuje sa malým zákazkám v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

- vodičský preukaz sk.C,
- skúsenosti s obsluhou hydraulickej ruky sú len výhodou, vieme Vás zaškoliť,
- seriózny prístup k práci,
- dochvíľnosť,
- záujem o dlhodobé zamestnanie,
- samostatnosť.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava
ID: 2449114   Dátum zverejnenia: 7.11.2016