Vodič MKD - potravinové cisterny (pivo, čokoláda)

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Maďarsko, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Zahraničie - ostatné
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2000 Eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových vodičov na potravinové cisterny.
Jedná sa o čistú prácu - vozí sa pivo a čokoláda.

Hľadáme vodičov na turnusy (4+1) a dlhšie.
Samozrejme rozumieme, že v živote nastanú rôzne situácie keď je potrebné zmeniť turnusy napr. na 3 +1 alebo 5 + 2.
Záleží na dohode s vedúcim, ktorý sa snaží vyhovieť Vašim individuálnym požiadavkám.

Náplň práce Vodiča kamiónu:
- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel,
- zodpovednosť za nákladku a výkladku tovaru,
- preprava materiálu (Európska únia, Západná Európa prevažne).

- dobrý kolektív len slovenských vodičov,
- stabilná práca,
- výhodné platové ohodnotenie,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- férový prístup k zamestnancom,
- jasne stanovené podmienky,
- chápavý šéf :-)

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča prosím zašlite nám Váš životopis na email: prama@prama.sk.
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.
Pohovory sa priebežne konajú v rôznych mestách po celom Slovensku.

Ďakujeme za Vaše prípadné otázky, záujem o pozíciu a za Váš čas venovaný pohovorom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o veľkú a dlhoročne pôsobiacu prepravnú spoločnosť.
Všetky bližšie informácie si vysvetlíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava
ID: 2429316   Dátum zverejnenia: 28.9.2016