Finančný riaditeľ

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za celý ekonomický chod spoločnosti,
- spolupráca s audítormi, finančnými inštitúciami (bankové záruky, úverové produkty) a daňovým úradom,
- finančný controlling a reporting,
- príprava finančných plánov, plánu cash-flow a ekonomických analýz,
- zodpovednosť za dodržiavanie platných ekonomických procesov,
- riadenie dvoch pomocných pracovníčok a účtovníčky.

- osobný automobil aj na súkromné účely (zamestnávateľ prepláca náklady na cestu do práce a z práce - spoločnosť sídli v Pezinku),
- stabilné zamestnanie,
- výborné platové ohodnotenie,
- veľmi dobrý kolektív,
- otvorená komunikácia v spoločnosti,
- pružné rozhodovacie procesy,
- dlhodobá perspektíva spoločnosti,
- pravidelné odborné vzdelávanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je etablovaná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu v oblasti odpadového hospodárstva a tým prispieva k skvalitňovaniu životného prostredia.
Veľmi radi Vám viac informácií poskytneme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- proaktívny prístup k práci,
- vysoká miera zodpovednosti,
- výborné organizačné schopnosti,
- samostatnosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2412943  Dátum zverejnenia: 29.1.2016