Maliar / Lakýrnik

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
upresnené v popise práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame maliara /lakovníka, ktorý má skúsenosti s elektrostatikou.

Odmena za prácu je stanovená úkolovo a to 2.80 Eur za m2.
Na pohovore sa s Vami radi porozprávame ako v priemere vychádza odmena pre maliara mesačne.

Ponúkame bezplatné ubytovanie hneď pri dielni.

- dlhodobá spolupráca, pracuje sa celoročne,
- práca v zabehnutej dielni s dobrým vybavením,
- férové ohodnotenie a jasne stanovené podmienky,
- spravodlivý šéf,
- možnosť bezplatného ubytovania hneď pri dielni.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, volajte nám prosím čím skôr
na t.č. 0948 908 777 alebo nám zašlite Váš životopis na email [email protected].

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je zabehnutá strojárska výroba s dobrým technickým vybavením.
Bližšie informácie radi poskytneme po zaslaní Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skusenosti s elektrostatikou sú výhodou,
- ochota pracovat formou SZČO,
- zodpovedný prístup k práci.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2329622  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnené v popise práce