Vodič - sk. C - stabilné dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
od 800 do 1000 Eur + odmeny + vianočný bonus + 3,60 Eur stravné lístky plne preplácané + preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel a mechanizmov,
- kontrola nakládky a vykládky tovaru (v Bratislave a okolí do max. 100 km),
- zabezpečenie prepravy materiálu,
- pracovná doba: 7,00 - 15,30 hod, nadčasy sú preplácané,
- práca je od pondelka do piatku, víkendy sa nikdy nepracuje,
- starostlivosť o pridelené vozidlá.

- práca je pre stabilnú spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí na trhu,
- práca je na hlavný pracovný pomer pričom sú jasne stanovené podmienky aj vrátane preplácania nadčasov aj odmien za výkony,
- doplnkové dôchodkové poistenie,
- stravné lístky sú hradené v plnej výške,
- dobré platové ohodnotenie,
- férový prístup k zamestnancom,
- mobilný telefón aj na súkromné účely,
- zabezpečené je pracovné oblečenie,
- k dispozícii je kedykoľvek manažér vozového parku, s ktorým je možné diskutovať prípadné poruchy automobilu,
- výborný kolektív.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte
na t.č. +421 917 687 057.
Výberový proces bude pozostávať z pohovoru a praktickej skúšky.

Za Vaše žiadosti Vám ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je úspešná spoločnosť, ktorá z dôvodu rastu hľadá novu posilu do svojho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C

- je nutné mať kvalifikačnú kartu vodiča a VP sk. C,
- výhodou sú skúsenosti s obsluhou hydraulickej ruky.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2247188  Dátum zverejnenia: 22.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 do 1000 Eur + odmeny + vianočný bonus + 3,60 Eur stravné lístky plne preplácané + preplácané nadčasy