Samostatný účtovník

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
výborné platové ohodnotenie (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti podľa platných predpisov,
- mzdové účtovníctvo a personalistika,
- účtovanie vystavených a došlých faktúr,
- účtovanie bankových výpisov a pokladničných dokladov,
- účtovná závierka,
- kontakt s príslušnými úradmi,
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
- riadenie pomocnej účtovníčky,
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného,
- pravidelný reporting.

Výkon pozície je v Pezinku.

- stabilné zamestnanie,
- možnosť spolupodieľať sa na ekonomickom riadení spoločnosti, široké kompetencie a právomoci,
- osobný automobil aj na súkromné účely,
- výborné platové ohodnotenie,
- veľmi dobrý kolektív,
- otvorená komunikácia v spoločnosti,
- pružné rozhodovacie procesy,
- dlhodobá perspektíva spoločnosti,
- pravidelné odborné vzdelávanie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 / 908 555

Pohovory budú realizované v Bratislave a budú pozostávať z dvoch kôl pohovorov a odborného testovania.

Za Váš záujem Vám vopred ďakujeme a vážime si ho.
Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je etablovaná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu v oblasti odpadového hospodárstva a tým prispieva k skvalitňovaniu životného prostredia.
Veľmi radi Vám viac informácií poskytneme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s vedením komplexného účtovníctva, miezd a personalistiky sú podmienkou,
- záujem o sledovanie legislatívnych noviniek a ich efektívnu implementáciu do procesov spoločnosti,
- proaktívny prístup k práci,
- vysoká miera zodpovednosti,
- výborné organizačné schopnosti.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2192547  Dátum zverejnenia: 15.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výborné platové ohodnotenie (v závislosti od skúseností)