Konštruktér

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba konštrukčných návrhov,
- kooperácia pri konštrukcii zvarových prvkov,
- vyhotovovanie výkresovej dokumentácie,
- samostatná tvorba 3D modelov,
- kompletná technologická príprava výroby, zadávanie dokumentácie potrebnej pre realizáciu projektov a následná kontrola výrobného procesu,
- úzka spolupráca a koordinácia pracovníkov vo výrobe (jedná sa o viacero výrobných hál vo viacerých krajinách),
- pravidelná komunikácia s klientmi spoločnosti.

- práca pre modernú, dynamicky sa rozrastajúcu sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením,
- prostredie podnecujúce kreativitu, inovatívny prístup a odborný rast,
- priateľský tím spolupracovníkov,
- možnosť ubytovania prípadne príspevku na dochádzanie za prácou,
- podpora v štúdiu cudzích jazykov,
- pravidelné odborné vzdelávanie,
- 13 plat,
- motivujúca odmena aj vo forme variabilnej zložky mzdy,
- práca pre stabilnú spoločnosť.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate nami stanovené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948 / 908 777.

Výberový proces bude prebiehať v Bratislave a bude pozostávať z dvoch kôl pohovorov a odborného testovania.

Za Váš záujem Vám vopred ďakujeme.

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť s dynamickým tempom rastu a úspešným medzinárodným pôsobením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti konštrukcie min. 1 rok (preferujeme viacročnú prax..),
- orientácia v plastových a kovových materiáloch je podmienkou,
- znalosť MS Office na pokročilej úrovni je podmienkou,
- znalosť Autodesk Inventor je výhodou,
- vzdelanie technického, strojárskeho zamerania,
- zodpopvedný prístup k práci a záujem len o dlhodobú spoluprácu.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2018119  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúce ohodnotenie