Dobrovoľníctvo - Zbierka: Dary pre obete ukrajinskej vojny

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
okres Martin
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
bezplatne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dobrovoľníkov pre mesto Martin
pre zbierku - Dary pre obete ukrajinskej vojny.

V ťažko skúšanom Donbasse trpia vojnou tí najviac zraniteľní a bezbranní: deti, starší ľudia, ženy...
Prišli takmer o všetko, mnohým zostalo len to čo mali na sebe, keď rýchlo utekali zo svojich domovov.
Ich osud nám nie je ľahostajný a preto sme sa rozhodli zorganizovať zbierku s názvom: Dary pre obete ukrajinskej vojny.
Zriadili sme zberné miesto v meste Martin na Jilemnického 8 (mestská časť Sever, bývalá budova Slovprefy).

Ak nám chcete pomôcť prostredníctvom bezplatnej pomoci vo forme: organizácia zberného miesta na frekventovaných miestach ako napr. pred nákupným centrom, školou a podob. (na mieste sa vopred spoločne dohodneme), tlač a roznos letákov, tvorba transparentov atď.
- prosím kontaktujte nás na t.č. 0948/908 777 alebo napíšte email na [email protected].

Našou snahou je vyzbierať:
- odevy, obuv,
- trvanlivé potraviny,
- hračky, detské potreby, kočíky.

ĎAKUJEME, ŽE MYSLÍTE AJ NA DRUHÝCH.
ĎAKUJEME ZA VAŠU POMOC.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Humanitárna pomoc

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1938417  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bezplatne