Zvárač TIG

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7.50 - 8 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie a montáž nerezových zábradlí a dekoratívnych radiatorov,
- zváranie nerez - hrúbka materiálu 1 - 3 mm,
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného (upresnené na pohovore).

- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti,
- záujem o dlhodobú spoluprácu,
- možnosť práce viac ako 8 hodín denne,
- možnosť bezplatného ubytovania,
- práca len v pracovných dňoch,
- výborný kolektív,
- zabezpečené pracovné a ochranné pracovné prostriedky.

Ak Váas ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/908 777.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klienotm je úspešná výrobná spoločnosť. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť zvárania metódou TIG,
- štátne skúšky sú výhodou,
- záujem zdokonaľovať svoje schopnosti,
- zodpovednosť,
- pracovitosť,
- seriózny prístup.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1875273  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.50 - 8 EUR/hodina