Vodič - výborné platové ohodnotenie sk. C a sk. E

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel a mechanizmov,
- kontrola nakládky a vykládky tovaru,
- zabezpečenie prepravy materiálu na vopred určenej trase,
- obsluha hákového kontajnera a hydraulickej ruky (nemusíte mať potrebné osvedčenia, spoločnosť ich svojim pracovníkom zabezpečí),
- práca v trojsmennej prevádzke (dva dni rannej, dva dni poobednej, dva dni nočnej, dva dni voľna a ak pripadne smena na víkend, tak potom tri dni voľna)
- starostlivosť o pridelené vozidlá.

Práca je v Pezinku.

- platové ohodnotenie po zapracovaní 900 - 1 200 Eur v čistom,
- práca pre stabilnú spoločnosť,
- dlhodobá spolupráca,
- seriózny prístup zo strany zamestnávateľa,
- možnosť vybrať si formu spolupráce: živnosť alebo hlavný pracovný pomer.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 555
Výberový proces bude pozostávať z pohovoru a praktickej skúšky.

Za Vaše žiadosti Vám ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá výkupom železa a farebných kovov, likvidáciou objektov, odvozom odpadu a ďalším zhodnocovaním nepotrebných zariadení po celom území SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz C a E,
- seriózny prístup k práci,
- dochvíľnosť,
- záujem o dlhodobé zamestnanie,
- samostatnosť,
- skúsenosti s obsluhou hákového kontajnera alebo hydraulickej ruky sú výhodou - nie je nutné mať preukazy na obsluhu.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1463588  Dátum zverejnenia: 7.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 netto