Majster / Zástupca Vedúceho výroby - strojárenský segment

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa skúseností kandidáta, motivačné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobného procesu v spolupráci s Manažérom výroby,
- priame riadenie pracovníkov: zvárači, montážny pracovníci, zámočníci (celkový počet podriadených je cca 20),
- dodržiavanie činnosti vyplývajúcich z pokynov Manažéra výroby, ktorého ste zároveň jediným zástupcom,
- plnenie termínov dodávok na základe inštrukcií od obchodného oddelenia spoločnosti,
- znalosť štandardov zvárania,
- práca v jednosmennej prevádzke, jedná sa však aj o prípadné nadčasy, výnimočne aj prácu cez víkendy.

- práca v dobre zabehnutej a stabilnej spoločnosti,
- práca pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
- preplácané nadčasy,
- priateľský tím kolegov,
- veľmi pracovné prostredie,
- jasne stanovené pravidlá a procesy v spoločnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis na email info@prama.sk.
Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte nám na t.č. 0948/ 908 777.

Ďakujeme za Vaše žiadosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a s progresívnym tempom rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti vo výrobe so strojárskym zameraním,
- znalosť postupov zvárania – z dôvodu riadenia zváračov, vítame ak ste v minulosti osobne mali skúsenosť so zváraním,
- prax na riadiacej pozícii na pozícii: Majster, Vedúci výroby a podob.
- min. základná znalosť nemeckého jazyka je výhodou, nie však nutnou podmienkou a to z dôvodu že množstvo našich klientov je z nemecky hovoriacich krajín,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať pod stresom.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava
ID: 1449416   Dátum zverejnenia: 7.11.2016