Obchodný manažér - výstavba nájomných bytov

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 3000 EUR/mesiac, upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu úspešnej expanzie nášho klienta (spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti stavebníctva) vytvárame nové pracovné miesta na pozíciách - Obchodný manažér.
Kandidát na tejto pozícii bude cestovať v rámci viacerých krajov, ich upresnenie bude určené po ukončení výberu na pozícii a bude závisieť aj od lokality bydliska vybraného uchádzača.

Náplň práce:
- vyhľadávanie obchodných príležitostí, klientela predstavuje prevažne starostov obcí, primátorov atď.,
- zastrešenie obchodných prípadov od A po Z,
- úzka spolupráca s tímom rozpočtárov a prípravárov stavieb,
- kompletné poradenstvo pri prefinancovaní projektov,
- podpora pri spracovávaní administratívnych náležitostí pri získavaní štátnej podpory,
- v spolupráci so skúseným tímom v spoločnosti manažment celkovej výstavby.

- možnosť získať cenné know-how spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu a ďalšie rozvíjanie svojich vedomostí a schopností,
- vzhľadom na silnú expanziu spoločnosti - priestor pre kariérny rast,
- manažérsky štandard aj na súkromné účely - automobil, PC, telefón atď,
- výborné finančné ohodnotenie pozostávajúce zo:
1.zaujímavej fixnej zložky platu (ktorá bude stanovená v závislostí od skúseností konkrétneho uchádzača),
2.výrazne motivujúcej variabilnej zložky (ktorá je nastavená v reálnych intenciách a závisí len od výsledkov Vašej činnosti, nie od celkového obratu spoločnosti)
- príjemné pracovné prostredie v nových moderných kancelárskych priestoroch alebo je možná práca aj formou Home Officu (jedná sa o pozíciu, ktorá sa z väčšej časti vykonáva v teréne - nebudeme diskriminovať uchádzačov, ktorí majú obchodné nadanie a skúsenosti ich lokalitou bydliska. Vieme diskutovať i možnosť zabezpečenia ubytovania. Pri vytváraní pracovných podmienok úspešných zamestnancov nemáme limity),
- silná podpora zo strany vedenia spoločnosti,
- práca pre spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis na email adresu [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás obráťte na t.č. 0948/ 908 777.

Detailné informácie o spoločnosti Vám veľmi radi poskytneme na osobnom pohovore. Pohovory sa budú konať vo viacerých lokalitách v rámci Slovenska, ktoré vopred prediskutujeme s vybranými uchádzačmi.

Za Váš záujem, čas a dôveru Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stabilná stavebná spoločnosť s dlhoročným úspešným pôsobením a s plánovanou expanziou. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- preukázateľné obchodné skúsenosti sú podmienkou (vždy dôsledne zmapujeme zrealizované projekty z Vašej pracovnej histórie a konzultujeme aj referencie od predošlých zamestnávateľov),
- prehľad na stavebnom, realitnom trhu je podmienkou (vzdelanie v oblasti nevyžadujeme),
- vysoká miera samostatnosti,
- proaktívny prístup k práci,
- dynamické pracovné nasadenie,
- odolnosť voči stresu,
- pozitívny prístup k riešeniu pracovných úloh,
- férový a spravodlivý prístup k zamestnancom považujeme za samozrejmosť a preto sa očakáva tento prístup aj od Vás smerom k zamestnávateľovi.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1243422  Dátum zverejnenia: 1.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 3000 EUR/mesiac, upresnené na pohovore