Šéfkuchár

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
výborné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prípravu a kvalitu pokrmov teplej a studenej kuchyne,
- sledovanie dodržiavania noriem a výrobných postupov,
- vedenie, koordinovanie a hodnotenie pracovníkov kuchyne,
- zostavovanie a pravidelné obmieňanie jedálneho lístka, normovanie jedál,
- vykonávanie kalkulácií na výrobu pokrmov,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických štandardov,
- úzka spolupráca s manažérom reštaurácie a vedením spoločnosti.

- práca pre prestížne hotelové zariadenie vysokého štandardu,
- ubytovanie,
- moderne vybavená kuchyňa,
- veľmi príjemné pracovné prostredie,
- možnosť odborného aj kariérneho rastu,
- priestor pre kreativitu,
- teambuildingové aktivity.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis na [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok nás kedykoľvek kontaktujte na tel.čísle 00421 948 908 777.

Všetkým záujemcom o pracovnú ponuku, vopred ďakujeme.
Z dôvodu veľlkého množstva záujemcov, budeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našim klientom je úspešná spoločnosť. Viac informácií Vám veľmi radi poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- preukázateľná prax v odbore,
- dobré organizačné a riadiace schopnosti,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- tvorivosť, dôslednosť, precíznosť,
- odolnosť voči stresu,
- znalosť prevádzkovej ekonomiky.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1196905  Dátum zverejnenia: 30.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výborné platové podmienky